10 yaşına basan Hayatımız Sigortalı’nın Ocak sayısı dopdolu

0
96

Depremler, doğal afetler, Koronavirüs (Covid-19) salgını derken, pek çoğumuzun hatırlamak dahi istemediği 2020’yi geride bırakıp, yeni yıla taze bir başlangıç yapıyoruz.

2011’in Ocak ayında yayın hayatına başlayan Hayatımız Sigortalı Dergisi olarak 10’uncu yaşımızı kutlamanın mutluluğu içindeyiz. Dergimizden uzun uzun bahsetmeye gerek yok. Zaten sektörü yakından izleyenler biliyor. 10 yılda sektörün nabzını tutan dergimiz; kapak röportajları ve sektörel haberlerle kendisinden sıkça söz ettirdi.

Hayatımız Sigortalı’nın yeni yıl sayısı da yine dopdolu. Kapağımızda, asistans sektörünün önde gelen şirketlerinden Remed Assistance’ın CEO’su Ali Güven Aykaç’a yer verdik. Sektörün de yakından tanıdığı Aykaç’la yaptığımız röportajı ilgiyle okuyacağınıza eminiz.

Hayatımız Sigortalı Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, editör yazısında 2020 yılının, SigortaMedya yayınları ve SigortaMedya YouTube Kanalı Sigorta Ekranı açısından genel bir değerlendirmesini yaptı.

Sektörün gündeminde ‘aşı’ teminatlı ürünler var

Covid-19’la mücadelele toplumun yaygın olarak aşılanması konusunda genel bir mutabakat oluşurkan, sigorta sektörünün gündeminde de ‘aşı’ teminatlı ürünler var. Sigorta şirketlerinin piyasaya sunduğu yeni ürünlerin de tanıtıldığı dosya haberimizi ilgiyle okuyacaksınız. Ocak sayısında ayrıca; pandemi döneminde bile dur durak bilmeyen suistimalcilerle ilgili haberimiz yanında; 2020 yılı ile ilgili genel sektör beklentileri ve denizcilik sigortalarıyla ilgili beklentileri içeren haberler de yer alıyor.

Hayatımız Sigortalı Dergisi olarak, yeni yılınızı kutlar; yeni yılda sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz