22 Ekim 2021, Cuma
spot_img

Acentelerden şirketlere çağrı: Rakip değil ortak olalım

SİGORTACIM dergisinin 13. sayısı Dijimecmua’da yayına girdi. SİGORTACIM’da seslerini duyuran acenteler, sigorta şirketlerinin kendilerini rakip değil iş ortağı olarak görmesini istiyor.

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) tarafından hazırlanan “SİGORTACIM” dergisinin 13. sayısı Dijimecmua’da yayınlandı.

ortakToplam üretimin yüzde 80’ine yakınını tek başına gerçekleştirerek sektörün adeta can damarı olan acenteler sigorta şirketlerinin kendilerini rakip değil iş ortağı olarak görmesini istiyor. Şirketlerine güvenen acentelerin, iş kaybetme kaygısı, maddi kayıp, itibar kaybı düşüncesi taşımayacağı ve pazarı daha da büyütebileceği belirtiliyor. Acentelerin sigorta şirketlerinden neler beklediğinin de açıklandığı dergide, birliktelik olgusuna vurgu yapılıyor.

Birbirinden ilginç konuları barındıran SİGORTACIM’ın 13. sayısını buradan ücretsiz olarak okuyabilir ve acente dernek başkanlarının, yönetim kurulu üyelerinin açıkladığı görüşleri ve düşünceleri takip edebilirsiniz. Tüm sigorta sektörü paydaşlarının ilgiyle takip edeceği “SİGORTACIM”a ‘İş Dünyası’ sekmelerinden ulaşabilirsiniz.

Acentelerin seslerini duyurduğu SİGORTACIM, acenteleri her konuda bilgilendirme imkânı sağlıyor, yönlendiriyor ve acentelik sorunlarına çözüm arayışı getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER