16 Ekim 2021, Cumartesi
spot_img

Aksigorta’yı acenteler anlatacak

Aksigorta’nın hayata geçirdiği ‘Şimdi Acenteler Anlatıyor’ projesinde 10 bölgeden 40 acente şirketin onlara ve müşterilerine sağladığı fayda ve uygulamaları, yeni acentelere verecekleri tavsiyeleri video röportaj formatında anlatacak.

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla ürün, hizmet ve uygulamalarını geliştirmeye devam eden Aksigorta, Türkiye genelindeki 3.000’i aşkın acentesi için yeni bir proje hayata geçirdi. Aksigorta, 10 bölgeden 40 acente ile gerçekleştirilecek video röportajlarla ‘Şimdi Acenteler Anlatıyor’ projesini başlattı.

Şimdi Acenteler Anlatıyor’ projesinde acenteler, Aksigorta’nın kendilerine ve müşterilerine sağladığı fayda ve uygulamaları, acentelere sağlanan ek paketleri, segmentasyon ayrıcalıklarını, Aksigorta’nın hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerini, acente eğitimlerini ve müşteri hikayelerini anlatacak. Her hafta Aksigorta’nın Instagram, Facebook ve Youtube sayfalarında yayımlanacak olan videolar, Aksigorta’nın acenteleriyle olan ilişkisini pekiştirirken, yeni acenteler için de tavsiye ve deneyim fırsatı sunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER