30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Allianz Sigorta’dan acentelerine “ödül yağmuru”

AllianzAllianz Sigorta, Türkiye’de acenteleriyle sürdürdüğü başarılı işbirliğini, keyifli organizasyonlar ve ödüllerle pekiştirmeye devam ediyor.

Acentelerin Allianz Sigorta ile olan iş ortaklıklarının güçlendirilmesi ve motivasyonlarının yükseltilmesi amacıyla düzenlenen bu buluşmalardan biri de Antalya Cornelia Diamond Resort and SPA otelde gerçekleştirildi. Önceki yıllarda olduğu gibi yoğun katılımla gerçekleşen Allianz Acenteler Toplantısı, ayrı bir heyecana da sahne oldu.

Aralık, Ocak ve Şubat ayları boyunca yaptıklarıüretime göre çekiliş haklarına sahip olan Allianz Sigorta acenteleri, Noter huzurunda ve Milli Piyango yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen çekilişe katıldı. Allianz Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes, çekilişin büyük ödülü olan Mercedes A180 AMG’yi kazanan acenteyi belirledi. Ödülü kazanan ise ERKA Sigorta acenteliği oldu.

Ödülünü Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin’in elinden alan ERKA Sigorta acenteliğinin sahibi İhsan Altun, “2012’den bu yana Allianz Sigorta çatısı altında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Geçen zaman içerisinde Allianz Sigorta için sadece müşterilerinin değil, aynı zamanda acentelerinin de çok özel ve değerli olduğunu hissetmemiz, performansımızı da olumlu etkiledi. İlk günden itibaren şirketimizin marka bilinirliği ve acentelerine kazandıran aynı zamanda teşvik eden uygulamalarıyla yarattığı ciddi farkların avantajlarını yaşadık. Bu farklardan biri olan Allianz Lig sistemi de daha dinamik, istikrarlı ve çapraz satışa daha fazla odaklanan bir acente olmamıza katkı sağlarken aynı zaman da kazançlarımızı da artırıyor. Acente dostu Allianz Sigorta’nın, yine acentelerine kazandırmak amacıyla düzenlediği Allianz Lig Loca çekilişi kampanyasının büyük ödülü Mercedes marka otomobili kazandığımız için şaşkınlıkla mutluluğu bir arada yaşıyoruz” dedi. Altun, ayrıca bu çekilişte yer almak için hedefe odaklanarak başarılı olan tüm personeline ve Allianz Sigorta ekibine de teşekkür etti.

Temel yaklaşımlarının, acenteleriyle beraber kazanmak olduğunun altını çizen Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da acentelerimiz ile birlikte büyümeye devam edeceğiz. Türkiye pazarındaki başarılarımızda acentelerimizin çabalarını çok önemsiyoruz. İş ortaklığımızı güçlendirecekçalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Allianz Sigorta Loca Çekilişi’nde acentelerin kazandığı diğer ödüller ise şu şekilde sıralanıyor: 3 Apple Macbook Pro Notebook, 5 Samsung Note3 + Gear Cep Telefonu,  5 Apple iPhone 5S Cep Telefonu, 10 iPad Retina Tablet ve 3 Samsung LED TV.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER