5 Temmuz 2022, Salı
spot_img

Allianz Türkiye bu yazın hikayesini seçiyor!

Sigorta sektörünün öncü şirketlerinden Allianz, geçen yıl Kasım ayında gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören sosyal medya yarışmasının ikincisini düzenliyor. Instagram üzerinden düzenlenecek fotoğraf yarışmasında halk ve jüri oylamasıyla seçilecekleri sürpriz ödüller bekliyor.

Allianz1YazHikayesi_banner

Dünyanın ve Türkiye’nin öncü sigorta şirketlerinden Allianz, ilkini geçen kış düzenlediği sosyal medya fotoğraf yarışmasının bu kez yaz versiyonuyla takipçilerine kazandırmaya devam ediyor.

Allianz’ın yaz aylarına özel tasarladığı ve kullanıcıların Instagram üzerinden fotoğraf göndererek katılabilecekleri “Yazın Tadı”, “Tatil Budur” ve “Tatilde Biz” kategorilerinden oluşan yarışma, 14 Temmuz 2014 tarihinde başlıyor. Kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları Instagram üzerinden #allianz1yazhikayesi ve başvurdukları kategorinin hashtag’ini (#yazıntadı, #tatilbudur, #tatildebiz) kullanarak yarışmaya katılabilecek. Fotoğraflar, www.allianz1hikaye.com isimli mikrositede toplanarak oylanacak ve katılımcılar yarışmanın sonunda 3 büyük ve 6 mansiyon ödülünden birini kazanma şansı yakalayacak.

Instagram fenomenleri de değerlendirecek
Yarışmanın detaylarına gelince… Mikrosite üzerinden 22 Ağustos 2014 tarihine kadar sergilenecek fotoğrafların seçimi, halk değerlendirmesi ve jüri değerlendirmesi olmak üzere iki şekilde yapılacak. Halk değerlendirmesinde her kategoriden en çok oyu alan 2’şer kişiye mansiyon ödülü olarak Canon SX510 fotoğraf makinesi hediye edilecek. Jüri seçiminde ise mikrositeye yüklenen tüm fotoğraflar, kullanıcıların yapacağı oylamadan bağımsız olarak, Türkiye’de en fazla takipçi sayısına sahip Instagram fenomenleri Mustafa Seven, Sezgin Yılmaz ve Devrim Ateş’in de aralarında bulunduğu jüri tarafından değerlendirilecek. Jürinin her kategoriden seçeceği 1’er kişi Canon G1X fotoğraf makinesinin de sahibi olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER