5 Temmuz 2022, Salı
spot_img

Ankara Sigorta, başarılı acentelerini Dubai Seyahatiyle ödüllendirdi

Ankara Sigorta  acenteleri, Dubai gezisinde bir araya geldi. 18-22 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen gezide acenteler, Dubai’nin eşsiz güzellikleri ve muhteşem lezzetlerini keşfetme fırsatı buldular.

ankara sigorta dubai

Ankara Sigorta Haziran- Eylül aylarında gerçekleştirdiği Hukuksal Koruma Kampanyası’nda üretim hedeflerine ulaşan en başarılı acentelerini Dubai’ye düzenlediği muhteşem seyahat ile ödüllendirdi.

18-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen seyahatte acenteler, Dubai’nin görkemli güzelliklerini ve muhteşem lezzetlerini keşfettiler. Gezi ekibi Dubai Şehir Turunun ilk gününü “Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Sheikh Palace, Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve baharat çarşılarını gezdiler. Çölde Safari ile tura devam eden ekip çölün muhteşem manzarası eşliğinde akşam yemeği yiyerek eğlenceli vakit geçirdiler. Bedevi yaşamın sergilendiği geleneksel köy ve gökdelenlerin hâkim olduğu ultra-modern bir şehir olan Abu Dhabi’yi gezme fırsatı elde ettiler.

ankara-devei

Bu gibi organizasyonların sadece motivasyon değil aynı zamanda ekip ruhu ve güçlü bir sinerji oluşturma açısından bir fırsat olduğunu düşünen Ankara Sigorta önümüzdeki günlerde yeni kampanyalara hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER