CANLI : AZƏRBAYCAN’DA SIĞORTA

0
77

SigortaMedya’nın Azerbaycan’a yönelik yayın yapacak olan Sigorta Ekranı AZ, YouTube üzerinden canlı yayınlarına başlıyor. Azerbaycan sigortacılığının masaya yatırılacağı program; 9 Şubat Salı günü saat 15.00’da canlı olarak yayınlanacak.

Sigorta sektörünün iletişimcisi SigortaMedya; yeni medya yayıncılığına yönelik büyük bir adım daha atıyor. Sektörün ilk ve tek günlük dijital gazetesi Gazete Sigorta; YouTube kanalı Sigorta Ekranı; sektörün en uzun soluklu dergisi Hayatımız Sigortalı; tüketiciye yönelik tek yayın organı Şemsiye Dergisi, 10 binlerce kişi tarafından takip edilen SigortaMedya sosyal medya hesapları; her gün binlerce kişiye mail olarak ulaşan e-gazete ve elbette ki sektördeki gelişmeleri anlık olarak yayınlayan ve tıklanma rekorları kıran sigortamedya.com.tr

İşte tüm saydığımız bu SigortaMedya yayın mecralarına bir yenisi daha eklendi: Sigorta Ekranı AZ. Günlük dijital gazetemiz yayına başladı. Çok yakın gelecekte www.sigortaliazerbaycan.com sitemizi de yayına alacağız. Dijital olarak aylık yayınlar çıkarmaya da hazırlanıyoruz.

Azerbaycan tarafında medya alanında partnerlerimiz olacak. Onlar bize oradan bilgi ve haber akışı sağlayacak. Bizler de hem burada hem oradaki medya kuruluşlarına deneyimlerimizi aktararak; Azerbaycan’da sigorta bilinirliğini artırmak için birlikte güç birliği yapacağız. ‘İki devlet, bir millet’ olarak gördüğümüz Azerbaycan’a yönelik yayın yapacak olan Sigorta Ekranı AZ; Azerbaycan sigortacılığının gelişmesine büyük katkı sağlayacak. Sigorta Ekranı AZ’nin ilk canlı yayını, 9 Şubat Salı günü, 15.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek. (Azerbaycan saati ile 16:00)

sigorta ekranı az

YouTube Kanalı: https://youtu.be/_rBhqlSHUPU

Canlı olarak yayınlanacak programın konuğu Azerbaycan Sigortacılar Birliği Genel Müdürü Danışmanı Mammad Agayev olacak. “Azerbaycan’da sigortacılık” konulu programın sunuculuğunu ise Türkiye Girişimci Acenteler Platformu (TÜGAP) Azerbaycan Başkanı Ali Bayramov yapacak. 

Yayınlarımızı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın.
https://www.youtube.com/channel/UCra4QY8X-AxN6hs09QqZHIA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz