30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Bahar geldi, karavancılar kaskosuz yola çıkmasın

Baharın gelmesi ile birlikte yollarda karavancıları görmeye başladıklarını belirten Ankara Sigorta Oto ve Kaza Sigortaları Yönetmeni Nihat Gemci, “Tüm karavancılara Genişletilmiş Ankaravan Kasko Sigortası düzenletmeden yollara çıkmamalarını öneriyoruz” diyor.

Türk sigorta sektörünün köklü şirketlerinden Ankara Sigorta’nın son yıllardaki yenilikçi ürünlerinin başında 2 yıla yakın bir süredir satılan ‘Ankaravan’ geliyor. Karavancıların büyük  ilgisiyle karşılaşan Ankaravan ile ilgili sorularımızı yanıtlayan Ankara Sigorta Oto ve Kaza Sigortaları Yönetmeni Nihat Gemci, baharın gelmesi ile birlikte yollarda karavancıları görmeye başladıklarını belirterek, tüm karavancılara ‘Genişletilmiş Ankaravan Kasko Sigortası ile karavanlarını güvence altına almalarını öneriyor.

Aksaklıklar, hayallerinizin önüne geçmesin!

Karavan yolculuğunun hayaller ile dolu bir yolculuk olduğunu ve hiçbir aksaklığın bu hayallerin önüne geçmemesi gerektiğini düşünerek, Ankaravan’ı sunduklarını vurgulayan Gemci, şu bilgileri veriyor: ”Karavanınızın başına gelebilecek her türlü hasarı güvence altına almak için, Motokaravan ve çekme karavanlar için genişletilmiş ve Ankaravan kulüp hizmetleri ile zenginleştirilmiş indirimli kasko sigorta teminatı sağlıyoruz. Karavancılar, karavanları için ihtiyaç duydukları tüm hizmetlere ve fazlasına ‘Genişletilmiş Ankaravan Kasko Sigortası’ düzenleterek sahip olabilir. Ürünümüzle sektörün öncüsü olmaktan gururlu ve aynı zamanda karavancıların göstermiş olduğu yoğun ilgiden de son derece memnunuz.” 

Acente sayımız artıyor

Röportajımızda, Ankara Sigorta’nın acentelerle ilişkilerinden de bahseden Gemci, şunları söylüyor: “Her koşulda acentelerinin menfaatini düşünen ve ek menfaatler sağlama amacında olan acente dostu bir şirketiz. Bu durum, acentelerimizle aramızdaki zaten güçlü olan bağı daha da kuvvetlendiriyor. Sözgelimi, acentelerden, sigorta süresinin yarısını geçen trafik poliçelerinin iptallerinden komisyon iadesi almıyoruz. Bu ve bunun gibi birçok kolaylığı onlara sağlıyor olmak bizim önceliğimiz. ‘Mutluluğun Sigortası’ sloganımız ile devam ettiğimiz bu yolda mutlu sigortalılarımızın sayısı arttıkça acentelerimizin sayısı da artıyor.” Gemci, son söz olarak da şunları söylüyor: “Ankara Sigorta olarak, 85 yıllık ulu bir çınar olma motivasyonumuz bir yana, genç ve dinamik kadromuzla yeni projelere her daim heyecanla yaklaşarak yenilikçi bir şirket olmaktan hiçbir zaman vazgeçmiyoruz. Bu sebeple sektörün ihtiyaçlarını çok iyi gözlemleyip çözümler üretmekteyiz. Bu şekilde yolumuza devam edeceğiz.”

Elektrikli araçların sigortalanmasında daha fazla yer alacağız

Ankara Sigorta Oto ve Kaza Sigortaları Yönetmeni Nihat Gemci, ”Gelişen teknolojiyle birlikte, günümüzde çevre dostu elektrikli araçları çok fazla görmekteyiz. Bu alanda da yer almayı düşünüyor musunuz?” sorumuzu da şu şekilde yanıtlıyor: “Elektrikli araçlar her geçen gün artan sayısı ve çeşitliliği ile bugünün ve yarının dünyasında hızla yerini alıyor. Ankara Sigorta olarak biz de bu araçların yüksek maliyetli olmasının yarattığı sigorta ihtiyacını, şu an hali hazırda devam eden motosiklet, scooter vb. gibi elektrikli araç projelerimizle karşılamaktayız. Gelecek dönemde de bu tür projelerle, sektörde yerimizi almaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER