Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Gökhan

  Yetkisi olmayan korsan acenteler nasıl poliçe düzenleyebiliyor?

  Yanıt
 2. 2

  osman

  30 yıllık sigorta acentesiyim limited şirketim var tek yaptığım iş acentelik başka bir faaliyetde bulunmam yasak bizden levha kayıt her yıl ticaret odası aidatı bize sahip çıkan yok acente olarak , neredeyse mavav dahi sigorta acentesi olmuş önüne gelen sigorta poliçesi kesiyor bırakın o zaman bizde ikinci bir iç yapalım

  Yanıt
 3. 3

  EREN ALTIN

  Sayın Can Kantar beye teşekkür ederim.yetkisiz police düzenleyen SAİK geleli çoğaldı.Tarik takip yapan kişi ŞABLON police vererek vatandaşı kazıklıyor. şablon policede yazan prim tamamen hanesine gelir oluyor. Bu şekilde tanzim edilmiş policeler elimde olduğu olduğu gibi savcılığa intikal etmişler de var.ve kişi hala bu şekilde çalışmaya devam etmektedir.isteyen arar özelden bu policeleri gönderirim.

  Yanıt
 4. 4

  Hidayet MAVİ

  Sigorta sektöründe o kadar çok yanlış işler oluyor ki. Hangi birini yazsam şaşırıyorum. Adam şubeleşerek poliçe satmaya çalışıyor. Mevzuata uyarak bunu yaparsa sorun yok. Fakat ne resmiyette şube açıyor ne elemanın SEGEM belgesi var, ne diploma var. İnternet ortamını bir takım programlarla sözde şubenin ofisine taşıyor. Adam sanki Ana acentenin merkezindeymiş gibi poliçe kesiyor. Sabit IP miş bunları millet çocuk oyuncağı gibi aşıyor. Uyduruktan yerlerde poliçe kesiliyor.SAİK bunları engelleyecek çalışmalar yapmalı.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.