Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  Sigortacı

  aracı adedi tablosunda rakamlarda eksiklik var. noktadan sonra 2 basamaklı olanların tamamının sonunda sıfır olmalı. örneğin almanya’daki acente sayısı 183.07 değil 183.070, türkiye’deki toplam aracı sayısı 22.07 değil 22.070.

  Yanıt
 2. 2

  Mesut cemil Boyner

  Bizde hem mesleki örgüt yöneticilerinde ve hemde akademisyenlerde her şeyi batıran bir BATI hayranlığı var.. Bu ülkenin 9.000 yıllık bir geçmişi var. Bu geçmişin bütün hikayesi ile batı kendini idame ettiriirken,bu batı hayranlığını anlamak mümkün değil….Bu ülkede acentalık yapmanın ne menem bir olgu olduğu, acentaların dernek yöneticileri şu yabancı yöneticilerden önce ,ülkemin necip acentalarını bu ülkede yabancı kafası ile görmeye çalışan yerli ve kendini sigortacı zanneden yöneticilere (Bazı yöneticileri tenzih ederim) bir anlatın. Tamam dijitalleşin de , saha da poliçe satmanın ve bir riziko sonrası müşteri ile bu ülkede acenta ilişkisini de iyice etüd edin. Bizim insanımız bir şeye dokunmadan rahat etmez, her şeye mutlaka dokunacak.. Bir misal vereyim. Bankadan evinin eşyasını ve aracını kasko sigortası yaptırdı diyelim. Bir kaza vukuunda poliçeyi satan şubede,hasarı ile ilgili probleme yardımcı olacak bir Allahın kulunu bulamaz. Hele hele poliçeyi internet üzerinden aldıysa, yanmış ki ne yanmış. Onun için acentaları dışlayan sigorta şirketinin sırçalı köşkteki sigortacılığı bilmeyen anlı şanlı yöneticileri, kendinize dikkat edin. Batı kafası bu ülkeyi daima batırdı, Doğu kafa düşünce ve zihniyeti ise hez zaman ufuk açtı,iş ve eylemlere bereket getirdi… Son 100 yılın bilançosu ortada, Demokrasi diyerek, batılı zihniyet devamlı kan döküyor,insanları hep sömürüyor….Vesselam

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.