29 Haziran 2022, Çarşamba
spot_img

Defne Türkeş Liberty Sigorta’ya Genel Müdür olarak atandı

defne turkesLiberty Mutual Insurance Group bünyesindeki Liberty Sigorta, 2009 yılından bu yana Şirketin Genel Müdürü olarak görev yapan Ragıp Yergin’in görevinden 1 Eylül 2014 tarihi itibariyle istifa etmesi ile birlikte, Defne Türkeş’in bu tarihten itibaren ve Hazine Müsteşarlığı’nın onayını takiben, Şirketin yeni Genel Müdürü olarak görev yapacağını duyurdu.

Liberty Mutual Insurance Group bünyesindeki Liberty Sigorta, 2009 yılından bu yana Şirketin Genel Müdürü olarak görev yapan Ragıp Yergin’in görevinden 1 Eylül 2014 tarihi itibariyle istifa etmesi ile birlikte, Defne Türkeş’in bu tarihten itibaren ve Hazine Müsteşarlığı’nın onayını takiben, Şirketin yeni Genel Müdürü olarak görev yapacağını duyurdu.

Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Defne Türkeş, kariyerine 1997 yılında Arthur Andersen şirketinde başlamış, 2002-2005 yılları arasında Ernst&Young Türkiye Denetim ve Danışmanlık şirketinde yönetici olarak çalışmıştır. 2005 yılında Global Menkul Değerler’de Kurumsal Finans Müdürlüğü görevini yürüten Türkeş, 2006 yılında Liberty Sigorta’nın kuruluş aşamasında aktif rol alarak, Liberty Sigorta Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. Son olarak, 2013 yılından bu yana Liberty Sigorta Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Defne Türkeş, 1 Eylül 2014 tarihi itibariyle Liberty Sigorta Genel Müdürü olarak görev yapacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER