Dijital Güvenlik Platformu ziyaretçi akınına uğradı

0
21

Aksigorta’nın Kasım ayında hayata geçirdiği yeni sosyal sorumluluk projesi ‘Dijital Güvenlik Platformu’ büyük ilgi gördü.

Aksigorta’nın yeni sosyal sorumluluk projesi büyük ilgi gördü. 100 binden fazla tekil ziyaretçiye ulaşan platformda; bir kişi ortalama 1.5 dakika vakit geçirerek dijital güvenlik konusunda farkındalık kazanıyor.

Aksigorta, farkındalıkla dijitalleşebilmek adına Kasım ayında bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdi. Toplumsal fayda anlayışıyla ücretsiz olarak hayata geçen Dijital Güvenlik Platformu; hedef kitlesi tarafından büyük ilgiyle karşılandı. İki ay içerisinde 100 binden fazla tekil ziyaretçi sayısına ulaşan Platform; toplamda 140 binin üzerinde ziyaret edildi. Platformu ziyaret eden bir kişi burada ortalama 1.5 dakikadan fazla vakit geçirerek dijital güvenlik konusunda farkındalığını artırıyor.

Ücretsiz online dijital güvelik eğitimleri

Dijital güvenlik ve siber saldırılar konusunda önemli bir referans ve bilgi kaynağı haline gelen Dijital Güvenlik Platformu; iş yerleri, aileler ve bireyler için oldukça zengin bir içeriğe sahip. Ayrıca sitede; Boğaziçi Üniversitesi uzmanlarından ücretsiz online dijital güvelik eğitimleri; dijital farkındalığı artırmaya yönelik videolar, dijital dünyaya dair en güncel haberler; Türkiye’den ve yurtdışından araştırma ve raporlar, makaleler; dünyadan vaka örnekleri, bu alandaki devlet politikaları ve hukuksal düzenlemeler yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz