30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Doğa Sigorta’dan AYRICALIKLI ONARIM

Çevreye duyarlı araç kullananlara özel tasarlanan Doğa’l Kasko ile elektrikli ve hibrit araçları ve araç sahiplerinin karşılaşabilecekleri riskleri teminat altına alan Doğa Sigorta, araç onarımında sunduğu hizmetleri de Doğa Optimum Kasko ile geliştiriyor.

Türkiye genelindeki yaygın özel anlaşmalı “Doğa Optimum Servislerde” geçerli olan Doğa Optimum Kasko, araç onarımında ayrıcalıklı ve Doğa’l avantajlar sunarak 4-10 yaş aralığındaki otomobil veya hafif ticari araçları yüzde 25’e varan fiyat avantajı ve garantili hizmet ile güvence altına alıyor.

Türkiye genelinde özel anlaşmalı Doğa Optimum Servislerde gerçekleştirilen onarım işlemlerinde 2 yıl işçilik ve parça garantisi veren Doğa Optimum Kasko ile sigorta vadesi içinde poliçe kapsamında oluşan hasarın giderilmesi amaçlı araçlarının onarımını yaptırmak isteyen sigortalılar, tüm servislerde 7/24 araç kabul kolaylığı elde edebiliyor.

Araç kiralama ve sterilizasyon da var

Hasar oluşan aracın sigortalıdan alınması ve onarımı sonrası yine sigortalının adresine teslim edilmesi hizmeti sunan Doğa Sigorta, bunun yanı sıra sigortalının aracı servisteyken yaşam kalitelerinde herhangi bir aksama olmaması adına onarım süresi ve müşterilerin isteğine bağlı olarak 7 veya 14 gün olmak üzere araç kiralama hizmeti sağlıyor.

Poliçe yenileme döneminde yenilemesini yapan sigortalılara özel olarak Doğa Optimum Kasko’da hasar adedine göre hasarsızlığı güvence altına alan Doğa Sigorta, sigortalılarının sağlığını gözeterek güvenli servislerde işlem yapılan tüm araçlara Ücretsiz Ozon + Antibakteriyel Sterilizasyon uygulaması da yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER