16 Haziran 2021, Çarşamba
spot_img

Doğa Sigorta’dan tüm kadınlara online eğitim

Türkiye’nin yerli ve milli sigorta şirketi Doğa Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel bir hazırlık içerisinde. Bu anlamlı günü Doğa Sigorta çalışanları ile beraber; tüm ülkemiz kadınlarına açık olarak gerçekleştirdiği online eğitimler ile kutlamaya hazırlanıyor.

300’e varan şirket çalışanının yüzde 50.36’lık bölümü kadın çalışanlardan oluşan Doğa Sigorta; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı. Türkiye’nin yerli ve milli sigorta şirketi, grup çatısı altında yer alan vakıf üniversitesi İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ile beraber; pandemi dönemine özel içerikler ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak üzere bir online eğitim programı hazırladı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Doga-Sigorta-Kadinlar-Gunu-Online-Egitim-Programi.jpg

Doğa Sigorta’nın güçlü sosyal sorumluluk bilinci ile oluşturduğu; İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nin değerli akademik kadrosu tarafından 1-5 Mart arası online olarak gerçekleşen eğitim programı; 500’e yakın katılımcı ile gerçekleşmekte.

Sponsorluk ve sosyal sorumluluk projelerinde; ülkemizde özellikle spor ve eğitimin gelişmesine yönelik çalışmalar yürütmeyi prensip edinen Doğa Sigorta; İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ile grup markalarını bir araya getiren; çalışan eğitim ve potansiyellerini geliştiren eğitim programları; pandemi sürecini kolaylıkla ve verimli atlatma yöntemleri hakkında fikir veren workshoplarla; bu yönde çalışmalarına devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER