Egeli acenteler Kuşadası’nda buluşuyor

0
3

Quick Sigorta’nın sponsorluğunu yaptığı Ege Sigorta Acenteleri Derneği’nin toplantısı 10-11 Kasım tarihlerinde Kuşadası’nda yapılacak.

quick esad

Ege Sigorta Acenteleri Derneği üyeleri 10-11 Kasım tarihleri arasında Kuşadası’nda bir toplantıda bir araya geliyor. Toplantının sponsorluğunu da QuickSigorta yapıyor. Ege Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Ersoy Kocamanoğlu yaptığı açıklamada,Kuşadası Amara Sealight Otel’de düzenlenecek olan etkinliğe 300 civarında acente temsilcisinin katılımını beklediklerini söyledi.

Kocamanoğlu, “Etkinliğimize üyelerimiz dışında üst düzey katılım gerçekleşecek. Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Murat Kayacı, Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen, Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, Tarsim Genel Müdürü Yusuf Cemil SatoğluSAİK Başkanı Levent Korkut, TÜSAF Başkanı Murat Büyükçelebi etkinliğimizde katılacak. Bu önemli isimlerin dışında başka konuşmacılarımızda bize farklı konularda destek verecek” diye konuştu.

20 yıldır düzenleniyor

Yaklaşık 20 yıldır düzenlenen etkinliğin sektörün ve acentelerin sorunlarına çözüm üretmek, acente ve sektörün farklı alanlarındaki temsilcilerini bir araya getirmek açısından son derece faydalı olduğunu ifade eden Kocamanoğlu, “Etkinliğimize sponsor olan Quick Sigorta’ya çok teşekkür ediyoruz” dedi.  

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ise, bu tarzda toplantıların sektör açısından önemli olduğunu dile getirerek şunları söyledi: “Sigortacılık yorucu ve yüksek tempolu bir meslek. Bu yoğunluk içinde acentelerin bir araya gelip, sorunları ele alması, yenilikleri takip etmesi oldukça zor oluyor. Bu türde etkinlikler bu anlamda oldukça yararlı oluyor. QuickSigorta olarak kurulduğumuz günden bu yana bu tarzda etkinliklere destek veriyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz