16 Ekim 2021, Cumartesi
spot_img

Generali’nin Türkiye ile ilgili planları HAYATIMIZ SİGORTALI’da

Geçen ay, üst üste yağmurlu geçen günlerle birlikte, “Bir türlü gelmiyor” dediğimiz yaz, son günlerde aniden artan sıcaklıklarla, bir geldi; tam geldi. Biz de Hayatımız Sigortalı Dergisi olarak, Temmuz sayısını sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Geçen ay, üst üste yağmurlu geçen günlerle birlikte, “Bir türlü gelmiyor” dediğimiz yaz, son günlerde aniden artan sıcaklıklarla, bir geldi; tam geldi. Biz de Hayatımız Sigortalı Dergisi olarak, Temmuz sayısını sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dergimiz, bu ay da içerik olarak zengin. Bu ay, Generali Sigorta CEO’su ve Genel Müdürü Sylvain Ducros‘a kapağımızda yer verdik. Dünyada, 200 yılı aşkın köklü bir geçmişi olan Generali Grubu’nun, Türkiye ile ilgili planlarını, muazzam bir uluslararası deneyime sahip olan Ducros’tan öğrenmek, eminim ki ilginizi çekecek. Türkiye’ye çok önem verdiklerini vurgulayan Ducros, “Satın alma, her daim gündemimizde” derken; Sigortamedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar da editör yazısında sigorta sektöründeki son gelişmeleri değerlendirdi.

BES’te getiriler BEFAS’la artacak

Dergimizin Temmuz sayısında, BEFAS ve hayat sigortası ile ilgili iki önemli güncel haber de yer alıyor. Bunlardan, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcılarının, (emeklilik şirketlerini değiştirmeden) farklı emeklilik şirketlerinin emeklilik fonlarına da yatırım yapmasına imkân verecek BEFAS (Türkiye Elektronik Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu) uygulaması ile ilgili detayları eminim ki keyifle okuyacaksınız. 1 Temmuz’dan itibaren başlayacak söz konusu uygulamanın, BES katılımcılarının getirilerini de artırması bekleniyor. Ekonomist Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu ile yaptığımız röportajda, tasarruf açığını kapatmak için sadece BES’in yetmediğini vurgulayan Sadi Hoca, önerilerini Hayatımız Sigortalı Dergisi okuyucuları ile paylaştı. Bizden bu aylık da bu kadar. Normalleşmenin başladığı şu günlerde, yine de tedbiri elden bırakmayın; maskenizi takın. Tüm okuyucuların Kurban Bayramı’nı yürekten kutlarız.

Hayatımız Sigortalı ‘sigorta’ bilincini artırıyor

Türkiye’de sigorta bilincinin artmasını kendisi için misyon edinen SigortaMedya Yayın Grubu’nun aylık olarak yayınladığı Hayatımız Sigortalı Dergisi, sigorta sektöründe önemli bir boşluğu dolduruyor.

Hayatımız Sigortalı, her ay zengin içeriği, sigorta sektörüne yönelik özel dosya haberleri, röportajları, analiz haberleri, güncel şirket haberleri ile dikkat çekerken, tüm bunların yanında turizmden, teknolojiye, otomotivden finansa ve sağlığa kadar değişik sektörlerden de haberleri bulmak mümkün. Öte yandan sektöründe tecrübeli yazarları ile dergi sektördeki tüm gelişmeleri okuyucularına detayları ile iletiyor.

Bir ‘tık’ ile ulaşın!

SigortaMedya’nın yazılı mecraları Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergilerine, e-dergilik platformu SigortaMedya Dergilik üzerinden bir “tık” ile erişim sağlanıyor. SigortaMedya Dergilik, dergilerin güncel ve geçmiş sayılarını yer ve zaman gözetmeden istediğiniz an ücretsiz okuma fırsatı yaratıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER