17 Haziran 2021, Perşembe
spot_img

Gulf’ın ‘akıllı’ cep telefonu sigortası Hayatımız Sigortalı’da

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin kasım ayı sayısını, siz değerli okuyucularımızla buluşturmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Sigorta sektörünün nabzını tutan, Hayatımız Sigortalı, bu ay da zengin içeriğe sahip.

Sigorta şirketleri, malumunuz son aylarda yenilikçi ürün sunma yarışında. Bu kervana katılan Gulf Sigorta da geçen günlerde ‘Cep Telefonu Koruma Sigortası’nı piyasaya sundu. Sigorta ile cep telefonlarının ‘check-up’ını yaptıran bireyler, dilerlerse mobil uygulama ile telefonlarını da sigortalatabiliyor. Biz de bu ayki kapağımızda Gulf Sigorta yönetim ekibine yer verdik. Sektörde fark yaratacak yeni ürünün detaylarını keyifle okuyacağınızı umuyoruz.

‘İyi ki sigortalıyım’

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin kasım sayısı yine dopdolu. SigortaMedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, toplumda sigorta bilincinin önemini anlattığı editör yazısında, “İyi ki sigortalıyım!” diyor.

Türkiye’de yurtiçi tasarrufların artmasında önemli bir işleve sahip, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), 17’inci yılını geride bıraktı. BES’in 17 yılda nereden nereye geldiği ile ilgili dosya haberimiz de ilginizi çekecektir.

Sayıları giderek artan toplu yaşam alanlarını güvenceye alan ‘Ortak Alan Sigortaları’, ‘yaşlılar için sigorta ürünleri’, acenteler için ek bir gelir kapısı olacak Findeks paketleri yanında Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (SEDDK) teşkilat yapısı ile ilgili haberlerin, dergimizin kasım sayısını içerik olarak zenginleştirdiğini de not düşelim.

https://www.youtube.com/watch?v=JQ1OPuoH2l0

Hayatımız Sigortalı her an sizinle

Sektörde ilklere imza atan, piyasada yayınlanan ilk ve tek sigortacılık dergisi Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergilerinde yer alan özel röportajlar, haber dosyaları, toplantılar, kulislerin hepsine SigortaMedya Dergilik sayesinde ulaşım sağlanabiliyor. Kısacası dergilerin her ay ilgiliyle beklenen yeni sayıları Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi uygulamalarının yanı sıra SigortaMedya Dergilik üzerinden de takip ediliyor.

Önümüzdeki aylarda, yine dopdolu sayılarla buluşmak üzere; “SigortaMedya’yı ve Hayatımız Sigortalı’yı takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER