19 Ağustos 2022, Cuma
spot_img

InsurTech HUB ‘Sigortacılıkta Dijital Çağ Hareketi’ başlattı

InsurTech HUB Program Lideri Ebru Sakine Şevli, başlatmış oldukları Sigortacılıkta Dijital Çağ Hareketi hakkında açıklama yaptı.

SİGORTAMEDYA ÖZEL

“COVID-19 sürecini dijitalleşerek başarıyla atlatmak için şimdi hep birlikte taşın altına elimizi koyuyoruz” diyen Şevli, “Sigorta Sektörüne, teknoloji üreten veya teknolojiye ihtiyaç duyan herkesi bu harekete katılmaya davet ediyoruz. Hemen bizimle info@insurtech.org mail adresimizden veya www.insurtech.org  üzerinden iletişime geçebilirler” şeklinde açıklama yaptı.

Sigortacılıkta Dijital Çağ Hareketi kapsamında Sigorta sektörüne; acente ve brokerlara özel dijital sigortacılık platformu olan SigortaPro, evden çalışırken çalışan verimliliğini ölçen yazılım Berqun, web siteleri dizayn eden AcerCrea’nın destek olduğunu belirten Şevli, “Şuanda bu harekete destek olmaları için görüştüğümüz pek çok teknoloji şirketini de yakında açıklayacağız” dedi.

Sigortacılıkta Dijital Çağ Hareketi şuanda üç teknolojik çözümden oluşuyor. İndirimli sunulan, lisans ve kurulum bedeli alınmayan teknolojik çözümler şu şekilde:

  1. Acentelere ve Brokerlara özel Dijital Sigortacılık Platformu, Sigortapro: Nisan ayı boyunca lisans ve kurulum bedeli ücretsiz!
  2. Evden Çalışırken Verimlilik Ölçümü Yazılımı, Berqun: Sigortacılıkta Dijital Çağ Hareketi kapsamında acente ve broker’lara özel yüzde 20 indirimli. Nisan ayı boyunca ücretsiz.
  3. AcerCrea Web Sitesi Paketleri: Acentelerin dijitalde var olabilmesi ve sigorta hizmeti satın almak isteyen acente müşterilerinin; evlerinden işlerini ve başvurularını dijital şekilde gerçekleştirebilmeleri için AcerCrea Web Sitesi Paketleri; Nisan sonuna kadar yüzde 50 indirimli!

Sigortapro  ve AcerCrea Web sitesi: 
https://test.acerpro.com/sigortacilikta-dijital-cag-hareketi

Berqun form: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdP0uFujNVtf3vJCErolUb_RjF_He8qEbLhJGkRwRxWKZdNXQ/viewform

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER