25 Ocak 2021, Pazartesi

‘İyi ki Sigortalıyım’ 3. bölüm: Kasko ve Trafik Sigortası

Türkiye Sigorta Birliği, sigorta farkındalığı ve bilinçlendirme faaliyetlerinin yelpazesini “İyi ki Sigortalıyım” video serisi ile genişletiyor. SigortaMedya olarak içerik hazırladığımız serinin ‘Kasko ve Trafik Sigortası’ konulu üçüncü bölümü yayınlandı.

SigortaMedya tarafından Türkiye Sigorta Birliği (TSB) için hazırlanan programın 3. bölümü İş İnsanı Ahmet Polat’ın sigorta konusundaki deneyimini anlattığı görüntülerle başlıyor. Kaya, başından geçen sigorta tecrübesini de anlatıyor.

SigortaMedya Editörü Damla Özavşar tarafından sunulan programda sokak röportajları da yer alıyor ve vatandaşın sigorta bilinci ölçülüyor.

Kasko ve trafik sigortalarının konu edildiği bölümde ise HDI Sigorta Genel Müdürü ve TSB Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhan Hancıoğlu önemli açıklamalar yapıyor.

Programda uluslararası taşımacılık yapan Tarhan Lojistik’te yaşanan sigorta olayının, paydaşların ortak çalışmasıyla nasıl başarıyla sonuçlandırıldığı da ekranlara getiriliyor.

Programın sonunda da TOSEF Başkanı Ünal Ünaldı, “Kasko neden önemlidir?” sorusuna servisçi bakış açısıyla cevap veriyor.

Programın tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak; aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam -

SON EKLENEN HABERLER