20 Ocak 2021, Çarşamba

Mapfre Sigorta’da üst düzey iki yeni atama

Mapfre Sigorta Operasyonlar Direktörlüğüne Berna Öztin Tören; İnsan ve Organizasyon Direktörlüğüne ise Elif Özgür atandı.

Mapfre Sigorta’da önemli atamalar gerçekleşti. 2019 yılından bu yana Mapfre Sigorta İç Denetim Direktörü olarak başarılı çalışmalara imza atan Berna Öztin Tören; Mapfre Sigorta Operasyonlar Direktörü olarak atandı. İnsan ve Organizasyon departmanında 9 yıldır çeşitli sorumluluklar üstlenen ve son olarak Organizasyon, Yetenek ve Öğrenme Kıdemli Müdürü olarak görev alan Elif Özgür ise İnsan ve Organizasyon Direktörü olarak atandı.

Mapfre Sigorta Operasyonlar Direktörü Berna Öztin Tören

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Berna Öztin Tören, kariyerine sırasıyla Allianz Türkiye, Ergo Grup ve AON Sigorta ve Reasürans Brokerlığı’nda çeşitli yöneticilik görevlerinde yer aldı. Ergo Group’ta İç Denetim, Hasar, Hukuk & Rücu ve Müşteri İlişkileri bölümlerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde ekibiyle önemli işlere imza atan Tören; AON Sigorta ve Reasürans Brokerlığı’nda ise Hasar; Operasyon & Müşteri İlişkileri ve Uyum Kıdemli İç Denetim Direktörü olarak görev aldı.

Mapfre Sigorta İnsan ve Organizasyon Direktörü Elif Özgür

Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu olan Elif Özgür ise Mapfre Sigorta bünyesinde 2011 yılından bu yana insan kaynakları alanında çeşitli sorumluluklar üstlendi. 2019 yılından bu yana Yetenek, Organizasyon ve Öğrenme Kıdemli Müdürü pozisyonunu yürüten Özgür; görevine insan kaynaklarının tüm alanlarından sorumlu olmak üzere İnsan ve Organizasyon Direktörü olarak devam edecek.

Elif Özgür ve Berna Öztin Tören, 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle yeni görevlerini devraldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam -

SON EKLENEN HABERLER