16 Ağustos 2022, Salı
spot_img

MetLife’tan erişilebilir Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın yeni ürünü Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sigortalılar geniş kurum ağı ve teminat yapısıyla ek ücretler ödemeden sağlık hizmeti alabilecekler.

Pandemi döneminde sağlığın önemiyle ilgili artan farkındalıkla sağlık sigortalarına olan talep de yükseldi. Sigorta şirketleri de bu alanda yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Met Life Emeklilik ve Hayat da yeni ürünü Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını ürününü müşterileriyle buluşturuyor.

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın erişilebilir ve geniş kapsamlı olarak hazırlanan bu yeni ürünü, 500’ün üzerinde anlaşmalı olduğu kurumda ve özel hastanede, SGK fark ücreti ödemeden muayene, tahlil ve tetkik yaptırılmasını sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigortalıların ameliyat, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz gibi yatarak tedavi masraflarını limitsiz olarak karşılıyor. 15 günlük ile 59 yaş arası geniş bir kitlenin satın alabileceği ve 64 yaşına kadar yenilenebilen ürün kapsamında yüz yüze tıbbi ihtiyaçlara yanıt vermenin yanında ücretsiz olarak online doktor, check-up, trafik kazası sonucu diş tedavisi, online diyetisyen görüşmesi ve psikolojik danışmanlık gibi birçok ek hizmet de sunuluyor. Ayrıca üründe, nakil ve network indirimleri gibi tıbbi yardım hizmetleri, çilingir çağırma, klima ve kombi bakımı gibi konut yardım hizmetleri, seyahat yardım hizmetleri, organizasyon ve rezervasyon hizmetleri alanlarında ücretsiz ya da indirimli birçok hizmet yer alıyor.

SGK’lı herkes sahip olabilir

Yeni ürünleri Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında konuşan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, “Pandemiyle birlikte sağlığın ve ekonominin ön planda olduğu günlerden geçiyoruz. Bu yüzden müşterilerimize ve yakınlarına hem sağlıklı günlerinde düzenli sağlık kontrolü imkânı hem de yaşanabilecek hastalıklar karşısında yanlarında olacağımız Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını hazırladık. MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile müşterilerimizin sağlık ihtiyaçlarına yanıt vermenin yanı sıra birbirinden değerli ek hizmetlerle yaşam kalitelerini koruma imkânı sunuyoruz. SGK’lı herkesin sahip olabileceği ürünümüzle geniş bir yaş kitlesine, geniş kurum ağı ve teminatlar sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Aylık 93 TL’den başlayan primler

Yaş aralığına göre değişmekle birlikte aylık 93 TL’den başlayan primlerle alınabilecek

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan üç kişi ve üzerindeki aileler indirimli olarak yararlanabilecek. Fiyat avantajı ve kredi kartı ödeme kolaylığıyla fark yaratan MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, pandemi ve doğal afetleri dâhil eden geniş bir teminat yapısına da sahip. Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurumlarda MetLife müşterilerinin ve ailelerinin ek ücretler ödemeden sağlık hizmeti almalarına imkân veren sigorta için ödenen primler, gelir vergisi matrahından düşülebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER