16 Ekim 2021, Cumartesi
spot_img

Neova Kampüs başvuruları başladı!

Sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen, katılım sigortacılığına ilgi duyan 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerine yönelik hayata geçirilen Neova Kampüs ’e başvurular alınmaya başlandı. Başvuruların değerlendirilmesi sonrasında üniversiteliler, Bilgi Teknolojileri, Satış veya Sigortacılık departmanlarında deneyim kazanma fırsatı bulacak.  

Sigorta sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Neova Katılım Sigorta, bu sektörde kariyer yapmak isteyen üniversitelilere yönelik olarak başlattığı Neova Kampüs ’e başvuruları almaya başladı. Başvuruların değerlendirilmesi sonrasında üniversiteliler, Neova Katılım Sigorta İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon ofislerinde çalışabilecek.

İş başvurunda öncelik

Neova Kampüs, sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen, katılım sigortacılığına ilgi duyan öğrencilere yönelik uzun dönemli bir staj programı olup gençlere iş hayatını deneyimleme fırsatı sunuyor. Neova Kampüslüler haftada en az 1, en fazla 3 gün ayda ise 14 güne kadar yarı zamanlı çalışabiliyor. Katılımcılar bu süreçte gösterdikleri performansa ve okul başarılarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım süreçlerinde öncelikli olarak değerlendiriliyorlar.

Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri Neova Kampüs’e başvuruda bulunabiliyor. Daha fazla bilgi ve başvuru için neova.com.tr/hakkimizda/neova-kampus adresini ziyaret edebilirsiniz.

Neova Katılım Sigorta

Neova Katılım Sigorta, Türkiye Sigorta Birliği 2020 yıl sonu verilerine göre, hayat dışı sigorta sektöründe yüzde 2,83 pazar payıyla 9. sırada, katılım sigortacılığı sektöründe ise yüzde 50,72 pazar payıyla ilk sırada yer alıyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER