3 Temmuz 2022, Pazar
spot_img

Osmaniye Sigorta Acenteleri bir araya geldi

Osmaniye Sigorta Acenteleri Derneği (OSAD), derneğe emeği geçen sigorta acenteleri sahiplerine plaket verildi.

Dernek başkanı Metin Sevmez, plaket takdim programında yaptığı konuşmada, derneğe emeği geçen herkese teşekkür etti. Sigortanın insan hayatı için önemli olduğuna dikkat çeken Sevmez, bu anlamda önemli sorumluklar taşıdıklarını hatırlattı.

23062014d
OSAD’a emeği geçen sigorta acenteleri sahiplerine plaket verildi

Hayatın ve birikimlerin değişik riskler taşıdığını, sigortayla tanışık ve barışık olunduğu takdirde pek çok riskin kolayca göğüslenebileceğini anımsatan Sevmez, “Sigorta sistemimiz kanunlarla bağlıdır ve kanunlar haklarımızı korumak için vardır. Sosyal hayatımızda sigorta gereklilikten çok zorunluluk haline gelmiş bulunmaktadır. Sigortacılık sektörünün aktörlerinden biri olarak biz sigorta acenteleri sigortacılığın gelişmesini bir sektör büyümesinden çok sigortalılarımızın zor zamanlarında yaralarının sarılması, hayatlarının kesintiye uğramaması için bir güven kaynağı olarak görülmesini istiyor ve bu nedenle gereğinden fazla önemsiyoruz.”

Sevmez, derneğe bu güne kadar emeği geçmiş herkese teşekkür ederek, yönetim olarak plaket takdim etkinliği yapıldığını söyledi.

Çeşitli etkinlikler yapmaya devam edileceğini söyleyen Sevmec, “Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel etkinlikler yapmak, sektörde yaşanan sıkıntıları ve sorunları yetkili mercilere aktarmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Daha sonra, derneğe emeği geçmiş kurucu başkan Nihat Arslan ile Ali Güner, Suat Mart’a plaket takdim edildi. Haber Merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER