Siber sigortaya pandemi ‘doping’i

0
44

Posta Gazetesi’nde bu hafta siber risk sigortaları var. ‘Siber sigortaya pandemi doping’i başlığını taşıyan haberde, siber sigortalara artan ilgiye yer veriliyor.

Posta Gazetesi’nin bu haftaki ‘Hayatımız Sigortalı’ sayfasında siber risk sigortaları var. ‘Siber sigortaya pandemi doping’i başlığını taşıyan haberde, 2020 yılında siber sigortalara artan ilgiye yer veriliyor. Haberde ayrıca, küresel siber sigorta pazarının 2021 yılında yüzde 21 büyüyerek 9.5 milyar dolara ulaşacağına dikkat çekiliyor. Türkiye’de de siber saldırıların arttığı belirtilen haberde siber risklere karşı en önemli koruma kalkanının sigorta olduğu ifade ediliyor.

Sigortacılıkta Türkiye Azerbaycan kardeşliği

SigortaMedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar’ın Posta Gazetesi’nde bu hafta çıkan yazısıSigortacılıkta Türkiye Azerbaycan kardeşliği” başlığını taşıyor. Yazısında Türkiye ile Azerbaycan arasında geçtiğimiz aylarda sigortacılık alanında başlayan işbirliğine yer veren Kantar, Azerbaycan’daki sigorta pazarının yeni yeni gelişmeye başladığını belirtiyor. Bu kapsamda Sigortamedya olarak katkı sağlamayı hedeflediklerini belirten Kantar, “Türkiye ve Azerbaycan sigorta pazarı arasındaki iletişimi artırmak için bizde atağa geçtik. Sigorta sektörünün yaşadığı tecrübeleri oraya hızla aktarabilmek ve oradaki ihtiyaçları soruları hızla cevaplandırmak ve iki ülke arasında iletişim köprüsü olmak için ilk önce Sigorta Ekranı AZ. YouTube kanalını kurduk. Yakında www.sigortaliazerbaycan.com sitemizi yayına alacağız. Sonrasında dijital olarak günlük ve aylık yayınlar çıkarmaya hazırlanıyoruz” diyerek müjdeli bir haber veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz