5 Ağustos 2021, Perşembe
spot_img

Quick Sigorta iş yerlerini yedekliyor

Quick Sigorta sosyal medya hesaplarından yeni bir ürün duyurdu: Yedekleyen İş Yeri Sigortası. Senelik 300 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunan iş yeri sigortası, neredeyse tüm rizikoları güvence altına alıyor.

Quick Sigorta, “Yedekleyen İş Yeri Sigortası” adıyla müşterilerine yeni bir sigorta sunuyor. Quick Sigorta’nın sosyal medya hesapları üzerinden duyurusu yapılan Yedekleyen İş Yeri Sigortası’na 300 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabileceği vurgulanıyor.

Özellikle esnaflara yönelik hazırlandığı anlaşılan ürünün tanıtımıyla ilgili hazırlanan videoda bir esnafın sözlerine yer veriliyor. Esnaf, “30 yıllık çalışmanın, alın terinin eseri bu dükkan. Başına bir şey gelse yerine koyma şansım yok. ‘Ne yaparım?’ diye düşünürken Quick Sigorta acentesi geldi, 5 dakikada yedekledi. Artık bir sigortam var, artık dükkanımın bir yediği var” diyor. 


Yedekleyen İş Yeri Sigortası

Bu ürünle, bunca yılın alın teri, emeğinizin karşılığı dükkanınızı, ofisinizi kısaca ekmek tekneniz iş yerinizi, eksiksiz bir teminat şemsiyesi altına oldukça uygun bir fiyata alacaksınız. Üstelik birkaç soru ile fiyat teklifinizi görecek ve poliçenizi derhal online ya da derhal dilediğiniz acentemizden düzenletebileceksiniz.

Neden iş yerinizi sigortalatmalısınız?

Yıllarca emek emek çalışıp sahip olduğunuz değerleri koruyabilmek ve yeniden yerine koyabilmek bugün dünden daha zor. Çağdaş ticari yaşamının gereği, faaliyetlerinizi aksatacak ve hatta durduracak her türlü olaya karşı, ödeyeceğiniz makul primlerle karşılaşacağınız riskleri sigorta şirketinize devrederek etkilerinden kurtulmak mümkün. Böylece iş yerinizde ortaya çıkacak her türlü hadiseye karşı sigortalı olduğunuz sürece, sanki iş yerinizin bir yedeği var gibi huzurla ve güvenle çalışıp işinizi büyütmeye ve kazanmaya odaklanırsınız.

Detaylı bilgi için: Quick Sigorta

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER