1 Temmuz 2022, Cuma
spot_img

SEGEM, sınav takvimini açıkladı

Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin (SEGEM) 2022 yılında düzenleyeceği Teknik Personel Yeterlilik sınavlarının tarihleri belli oldu.

Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin (SEGEM) 2020 yılında düzenleyeceği teknik personel yeterlilik sınavlarının tarihleri açıklandı. Sınavlar Şubat, Nisan, Mayıs, Haziran, Eylül, Kasım ve Aralık aylarında gerçekleştirilecek.   

Şubat ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 19 Şubat’ta Ankara, Antalya, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir ve Trabzon’da yapılacak.

Nisan ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 16 Nisan’da Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Kayseri, Şanlıurfa ve Trabzon’da yapılacak.

Mayıs ayındaki broker teknik personel sınavı 21 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek.

Haziran ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 18 Haziran’da Ankara, Antalya, Adana, Diyarbakır, İstanbul, Bursa, Giresun ve Kars’ta gerçekleşecek.

Eylül ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 17 Eylül’de Ankara, Ağrı, İstanbul,  İzmir, Konya, Mersin ve Samsun’da düzenlenecek.

Kasım ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 5 Kasım’da Ankara, Antalya, Adana, Aydın, İstanbul, Kocaeli, Trabzon ve Van’da düzenlenecek.

Aralık ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı ise 24 Aralık’ta Ankara, Antalya, Adana, İstanbul, İzmir, Malatya ve Trabzon’da yapılacak.

SEGEM‘im düzenlediği sınavlara katılmak için fotoğraflı bir kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) ve sınav giriş belgesi gerekiyor.

Sadece SEGEM’i takip edin

“Acente Teknik Personel Sınavı’na Hazırlık” adı altına yayınların pazarlandığı ve satıldığı tespit edildiğine dikkat çeken Sigortacılık Eğitim Merkezi (SEGEM) bu konuda kamuoyunu bilgilendirmişti.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER