22 Ocak 2021, Cuma

Sektörden koronavirüs paylaşımları peş peşe geldi

Tüm dünya koronavirüs ile mücadele ediyor. Alınan önlemler nedeniyle virüs ülkemize geç gelse de toplum içinde hızla yayılıyor. Sosyal sorumluluk bilinci yüksek sigorta sektörü de bu duruma karşı duyarsız kalmıyor ve yaptıkları paylaşımlarla topluma #evdekal ve #kurallarauy mesajı veriyor.

İşte şirketlerin bu konuda attığı twitler…

Quick Sigorta

Korona virüse karşı kendimizi ve sevdiklerimizi korumamızı sağlayacak. #QuickKurallar!

Korona virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir! #Korona #Corona

#Pandemi #Önlem #Tedbir #QuickSigorta

Doğa Sigorta

Sağlıklı bir hayat için tüm önlemleri almak gerekir. Ülkemizde de ortaya çıkan Yeni Koronavirüs’e karşı korunma yöntemlerini gerçekleştirerek hem kendinizi hem de sevdiklerinizi bu virüsten koruyabilirsiniz. #doğasigorta #güvendoğasındavar #koronavirüs #coronavirus

Gulf Sigorta

COVID-19 virüsü ile mücadele ettiğimiz bu günlerde zorunlu durumlar dışında evimizden ayrılmayalım ve kişisel temizliğimize özen gösterelim. Temel Kurumsal Değerlerimizden biri olan Sorumluluk Sahibiyiz prensibiyle Gulf Sigorta olarak #EvdeKal diyoruz.

Bereket Sigorta – Bereket Emeklilik ve Hayat

Virüslerden korunmak için panik yapmadan bilinçlenmeye ihtiyacımız var. Yeni Koronavirüs (CoVID-19) nedir, nasıl bulaşır, belirtileri nelerdir, korunmak için neler yapılmalıdır, belirtileri varsa neler yapılmalıdır, nereden bilgi edinilebilir?

MetLife Türkiye

Dünya’da hızla yayılmakta olan Korona Virüsüne karşı siz de kendinizi ve çevrenizi korumak için kişisel olarak önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin.

Allianz Türkiye

Kendimizi en rahat hissettiğimiz yer hiç şüphesiz evimiz. Oysa evde zaman geçirmek, köşemize çekilip kitabımızı okumak, pek fırsatını bulabildiğimiz şeyler değil. Madem ki bu sıralar evdeyiz, o zaman bunu fırsata çevirelim. Mutluluğun için gereken ne varsa #AllianzSeninle.

Generali Sigorta

Coronavirus, gerekli tedbirler alındığı takdirde büyük zararlara yol açmadan atlatılabilir. Panik yapma, önlem al ve evden dışarı çıkmamaya özen göster. #Coronavirus

Bupa Acıbadem Sigorta

Korona Virüsüne karşı kişisel önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin. Virüs ile ilgili güncel ve en doğru bilgiyi almak için Sağlık Bakanlığı’nın ilgili sayfasını ziyaret edebilir veya bu konu özelinde hizmet veren “ALO 184” hattını arayabilirsiniz.

AvivaSA Emeklilik

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınından hem kendinizi hem de sevdiklerinizi korumak için tedbir alma zamanı. Çok basit önlemlerle virüsün yayılmasını engelleyebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz! #YarınŞimdidenGüzel

Groupama Türkiye

Koronavirüs ve bulaşıcı hastalıklar için alacağımız tedbirler oldukça önem taşıyor. Peki korunmak için neler yapmalıyız? Detaylar blog sayfamızda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam -

SON EKLENEN HABERLER