Şemsiye Dergisi’nin MART sayısı yayında!

0
92

Şemsiye Dergisi, Mart sayısında da birbirinden özel haber ve dosya konuları ile dikkat çekiyor. Kapakta, “Pandeminin Kahraman Sigortacıları” var.

Şemsiye Dergisi, Mart sayısında da birbirinden özel haber ve dosya konuları ile dikkat çekiyor. Kapakta, “Pandeminin Kahraman Sigortacıları” başlığı ile yayınlanan haberde COVID-19 sürecinde sigorta sektörünün özellikle sağlık branşında yaptığı jestin sektöre maliyetine vurgu yapılıyor. Bu süreçte kaç sigortalı COVID 19’a yakalandı? Bu hastaların ne kadarı kadın, ne kadarı erkek? Hangi yaş grubundaki sigortalılar hastalığı nasıl atlattı? Tüm bu soruların cevabını detaylı analiz ve rakamlarla haberimizden okuyabilirsiniz.

Sigorta güvencesi yeni konut zedeleri önlüyor

Şemsiye Dergisi’nin Mart sayısında dikkat çeken haberlerimizden birisi de ‘Bina Tamamlama Sigortası’na yer veren ‘Sigorta güvencesi yeni konut zedeleri önlüyor’ başlıklı haberimiz. Sorunları TBMM gündemine taşınan konut zedelerin sorunu bugüne kadar çözülmese de sigorta şirketleri sundukları ‘bina tamamlama sigortası’ ile yeni konut zedelerin oluşmasını önlüyor. Sigortanın sağladığı avantajlar haberimizin detayında yer alıyor.

Anne adayları artık doğuma sigortasız girmiyor!

Mart sayımızda yer alan haberde sigorta şirketlerinin sunduğu ve hamilelere oldukça geniş avantajlar sunan sigorta ürünlerine yer veriliyor. Haberde ayrıca bu ürüne olan talebin de arttığına vurgu yapılıyor. Konu ile ilgili tüm detayları Şemsiye Dergisi’nin mart sayısında okuyabilirsiniz.

Kaza geliyorum demez, Ferdi Kaza Sigortasız olmaz!

Sigorta sektöründe son yıllarda hızla yükseliş gösteren branşlardan birisi de Ferdi Kaza Sigortası. Araştırmalara göre her 3 kişiden ikisi ev kazası geçiriyor. İşte tüm bu beklenmedik kaza durumlarında bireyleri güvence altına alan Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili son gelişmeleri haberimizden okuyabilirsiniz.

Şemsiye Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz