23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

Şemsiye’nin kapağında bu ay, ‘Eğitim Sigortası’ var

Sigortalı Yaşam, BES ve Otomatik Katılım Dergisi Şemsiye, Eylül sayısında da birbirinden ilginç ve bilgilendirici haberlerle okuyucusuyla buluştu.

Şemsiye Dergisi
Şemsiye Dergisi / Eylül 2019

Sigortalı Yaşam, BES ve Otomatik Katılım Dergisi Şemsiye Eylül sayısında da birbirinden ilginç ve bilgilendirici haberlerle okuyucusuyla buluştu. Şemsiye’nin kapağında bu ay,  ‘Eğitim Sigortası’ var.  ‘Diplomaya giden yol eğitim sigortası’ başlığıyla verilen kapak haberinde, eğitim sigortası hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar yer alıyor.

Türkiye’de sigorta sektörünün en uzun soluklu yayınlarından biri olan Şemsiye Dergisi, Eylül ayında da okuyucusunun karşısına dopdolu bir içerikle çıktı. Birbirinden ilginç dosya konuları ve haberleriyle dikkat çeken Şemsiye, sektör dergiciliğinde önemli bir boşluğu doldururken, tüketicileri de sigorta konusunda bilinçlendiriyor.

Şemsiye Dergisi’nin Eylül sayısının kapağında velileri ve öğrencileri yakından ilgilendiren ‘eğitim sigortası’ var. ‘Diplomaya giden yol eğitim sigortasından geçiyor’ başlığıyla verilen haberde sektörün önde gelen şirketlerinin bu konuda hazırladıkları ürünler yer alıyor.

Eylül sayısında yer alan dikkat çekici diğer bir haber ise yine eğitimle yakından alakalı. Çocuklarımızı taşıyan servis araçlarının sigortalı olup olmamasının faydalarına yer verilen haberin başlığı, ‘Çocuğunuzun Servisi Sigortalı mı?’

Şemsiye’nin bu ay okuyucular tarafından ilgiyle okunacak bir diğer haberi ise ‘AVM’ler risklerden sigorta ile korunuyor’ başlığıyla dergide yerini aldı. Haberde AVM’leri yakından ilgilendiren sigorta ürünleri mercek altına alınıyor.

Derginin dikkat çeken bir diğer haberi ise Kanada’da sigorta danışmanlığı yapan Hasan Yabaş’la yapılan söyleşi. Yabaş, Kanada’daki sigorta sektörüne yönelik ilginç bilgiler veriyor.

Bu ayki Şemsiye‘de Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği Başkanı Ahmet Nedim Erdem ile söyleşi de yer aldı. Erdem, söyleşide “Sigortalı sorun yaşamamak için teminat ve limitleri iyi belirlemeli” diyor.

Şemsiye’nin artık klasikleşen sayfalarından birisi de Benim Acentem. Bu ayki Benim Acentem’in konuk sigortalısı Afyonkarahisar’dan Serdar Buğa.  Buğa, profesyonel acente tarifini; “İşletmeleri motive eden acentedir” şeklinde yapıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER