22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

CANLI YAYINLAR DEVAM EDİYOR

Can’lı yayındayız! Sigorta sektöründe yaşanan en yeni gelişmeleri, konunun uzmanlarının görüş ve değerlendirmeleri ile ekranlarınıza getirmeyi sürdürüyoruz.

Can Kantar’ın sunumuyla YouTube’dan canlı olarak yayınladığımız Sigorta Ekranı’nın Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk’i ağırlayacağımız yeni bölümünde, pandemide giderek popülerleşen tamamlayıcı sağlık sigortasının DNA’sını çıkaracağız.

Erberk ile özel sağlık sigortası alanında kendine önemli bir yer edinen tamamlayıcı sağlık sigortasında yaşanan gelişmeleri sigortalılar ve şirketler açısından ele alarak, “Tazminat ödemelerinde artış fiyatlara yansıyacak mı? Yeni ürünler gelecek mi? Anadolu Sigorta’nın sağlıkta beklentileri neler? Kimler hangi sağlık sigortası ürünlerini tercih etmeli? Sigortalıları yeni dönemde hangi yenilikler bekliyor” sorularına yanıt arayacağız.

16 Eylül Perşembe günü, saat 10:00’da Sigorta Ekranı YouTube Kanalı‘na bekleriz


Tarih: 16 Eylül 2021 / Perşembe
Saat: 10:00

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER