Sigorta Medya e-Gazete’ye üye olmak çok kolay!

0
165

SigortaMedya e-Gazete ’ye üye olmak artık çok kolay! Haberin altında yer alan e bülten üyelik formunu doldurduğunuzda, e-Gazete haftanın beş günü ‘mail’inize gelmiş oluyor.

Formu doldururken sıkıcı sorularla ve formalitelerle uğraşmıyorsunuz. Sadece adınızı, soyadınızı ve e posta adresinizi yazarak üyelik işleminiz ‘tek tıkla’ tamamlıyorsunuz.

Sigorta sektörünün internet ortamındaki tek günlük gazetesi olan e-Gazete haftanın beş günü yaklaşık 30 bin kişiye ulaşıyor.

e-Gazete’de, sigorta şirketleri, acenteler ve sigorta şirketleriyle ilgili resmi kurumlar başta olmak üzere tüm sektör paydaşlarıyla ilgili 6 güncel haber yer alıyor.

E-Gazete’ye üye olmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun:


  SigortaMedya’nın vizyonu

  Sigorta Medya, ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaştırılmasına yönelik yayınlar hazırlayan bir yayın kuruluşudur.

  Ülkemizde sigortanın önemi, ne yazık ki gelişmiş ülkelerdeki gibi bilinmemektedir. Zorunlu sigortaların çok daha fazla rağbet gördüğü ülkemizde sigorta, bir ihtiyaç olmakla beraber henüz şirketlerce pazarlanan bir olgudur. SigortaMedya hazırladığı yayınlar ile hem sigortalılara hem de sektör temsilcilerine yönelik hizmet vermektedir.

  Özel sigortalar bir gelişmişlik göstergesidir. Ülkenin zenginliği ile birlikte artan değerlerin sigortalanması gerektiği de bir başka gerçektir. Her geçen yıl özel sigortalara olan ilgi artmaktadır.  SigortaMedya’nın vizyonu, bu bilinç seviyesini en üste taşımak;  sigortalılara ve sigorta yaptırmak isteyen tüketicilere sigortanın önemini en doğru ve yalın biçimde anlatan haberlerden oluşan yayınlar hazırlamaktır.

  SigortaMedya’nın en önemli vizyonu ise bütün bu çabaları medya alanında ilkleri hayata geçirerek gerçekleştirmesidir.

  Dergilerimiz bir tık uzakta

  Dijitalizasyonda sektörden her zaman bir adım önde giden SigortaMedya Dergilik platformuyla Hayatımı Sigortalı ve Şemsiye dergilerine bir “tık” ile erişim sağlıyor. Basılı olarak ya da dijitalden takip edilen Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergileri SigortaMedya Dergilik’ten ücretsiz okunuyor.

  Sektörde ilklere imza atan, piyasada yayınlanan ilk ve tek sigortacılık dergisi Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergilerinde yer alan özel röportajlar, haber dosyaları, toplantılar, kulislerin hepsine SigortaMedya Dergilik sayesinde ulaşım sağlanabiliyor.

  E-dergilik platformu, SigortaMedya’nın yazılı mecraları Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye  dergilerinin güncel ve geçmiş sayılarını yer ve zaman gözetmeden istediğiniz an okuma fırsatı yaratıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz