2 Temmuz 2022, Cumartesi
spot_img

Telesure’un Genel Kurul Toplantısı İstanbul’da gerçekleşti

Leon_VermaakTelesure Yatırım Holding’inin üst düzey yönetim ekibi yılık Genel Kurul Toplantısı için Türkiye’ye geldi.

Telesure Yatırım Holding, Ağustos 2014’te online broker hizmeti Koalay.com’u Türk sigorta sektörü ile tanıştırarak bu iş alanına yeni bir boyut kattı ve şimdi de kendini dünya çapında kanıtlamış uygulamalarla sektörün kalite seviyesini yükseltmeye devam ediyor. Konferans Marmara Taksim Otel’de gerçekleştirildi ve uluslararası davetli konuşmacı Anton Musgrave “Firms of Endearment (tüm paydaşlarının yararına hareket eden firmalar)” hakkında görüşlerini iletti. Telesure yönetici ekibinin işletme ile ilgili güncel bilgileri paylaştığı toplantıda meslektaşların etiketleme yoluyla konferans hakkında yorum ve soru yöneltebildikleri ve “@” kullanıcı kısaltmalarını kullanarak davetli konuşmacılara soru sorabildikleri işbirliğine dayalı bir sosyal ağ aracı kullanıldı. Toplantı Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenen resmi bir yemek ve ödül töreni ile sonlandırıldı.

Çalışanları için de İstanbul’u seçti

Telesure bu yıl düzenlenen yıllık genel kurul toplantısı için İstanbul’u sadece kurulan koalay.com için değil, aynı zamanda çalışanlara geleneksel gıdalar ve Türkiye’nin tarihini de içine alan çok farklı bir dünyayı tanıtmak için de seçti. Telesure Yatırım Holding’i CEO’su Leon Vermaak, “İstanbul birbirinden çok farklı iki yüze sahip muhteşem bir şehir (doğu ve batı, eski ve yeni). Üst düzey yönetici ekibinin farklı bir anlayışı deneyimlemesini ve bunun yanı sıra Türk insanının gelenekleri ve sıcakkanlı misafirperverliği ile tanışmasını istedik. Telesure uluslararası deneyimini kullanarak müşterilerin farklı sigorta teklifleri alabildikleri ve en uygun fiyata ulaşabildikleri online broker hizmeti koalay.com’u devreye sokarak Türkiye’de araç sigortası için yeni bir dağıtım modeli getiriyor” dedi.

Yönetici müdürlerden Connie Kruger, Telesure’de geçirdiği 36 yılın ardından kısa süre önceki emekliliği sonrasında firmanın bugünlere gelmesi ve başarısı için verdiği büyük katkı dolayısıyla Yaşam Boyu Başarı Ödülüne layık görüldü.

Koalay.com, dünya çapında en iyi sigorta tekliflerini sunmaya yönelik başarılı online hizmet uygulamaları ile tanınan ve 6 ülkede faaliyet göstermekte olan Güney Afrikalı sigorta grubu Telesure Yatırım Holdingi tarafından yaratıldı. Tüketiciler için en uygun sigorta teklifinin bulunabilmesi için tüm pazarın araştırılmasına olanak sağlayan koalay.com, Türk sigorta pazarının derinleşmesi ve büyümesi için her açıdan önemli bir adımı simgeliyor. Bir kasko ve trafik sigortası poliçesi, koalay.com aracılığıyla 3 dakikadan kısa sürede satın alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER