18 Eylül 2021, Cumartesi
spot_img

TSB’den Sigorta Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Paneli

İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi işbirliğinde düzenlenecek panel 8 Mart’ta Milli Reasürans TAŞ Konferans Salonu’nda saat 13.30’da başlayacak.

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) ve İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi işbirliğinde “Sigorta Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Paneli” düzenlenecek. Panel 8 Mart’ta Milli Reasürans TAŞ Konferans Salonu’nda saat 13.30’da başlayacak.

Panelin açılış konuşmasını İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Serap Keskin Kiziroğlu ve TSB Genel Sekreteri M.Akif Eroğlu yapacak.

Moderatörlüğünü İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Arb.Prof.Dr. Pervin Somer’in yapacağı panelde dört uzman konuşmacı bulunuyor.

Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürü Hakim Hakan Özatar, “Arabuluculuk Çözüm Yolu ve Güncel Gelişmeler”;

BAM Ankara 13. Hukuk Dairesi Başkanı Hakim İlker Koçyiğit, “Ticari Uyuşmazlıklarda Arabukuculuk ve Sektörel Uygulama Alanları: Sigorta Hukuku”;

Uluslararası Sigorta Hukukçular Derneği İcra Kurulu Üyesi ve TSB Hukuk Komitesi Başkanı Prof.Dr. Samim Ünan, “Sigorta Uyuşmazlıklarında Sorunlar ve Çözümler”;

ANDIÇ Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi Arb.Av. Zeren Kılıç Yalçın, “Sigorta Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk ve Çözüm Süreci”; konularını anlatacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER