16 Ekim 2021, Cumartesi
spot_img

TSEV 38. dönem mezunları sertifikalarını aldı

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV), 38. Dönem Temel Sigortacılık Eğitim Programı mezunlarına özel düzenlediği mezuniyet kokteyli ile sertifikalarını verdi.

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı’nın Temel Sigortacılık Eğitim Programı 38. Dönem Mezuniyet Töreni 21 Eylül akşamı Galatasaray Kalamış Tesisleri’nde gerçekleşen özel bir mezuniyet kokteyli ile gerçekleşti. Haziran ayında tamamlanan programın mezunları, sertifikalarını alarak sektöre adım atabilecek.

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV), 38. Dönem Temel Sigortacılık Eğitim Programı mezunlarına TSEV Müdürü Mehmet Kalkavan‘ın açılış konuşmasını yaptığı ve programda görev alan eğitmenlerin de katıldığı davette mezunlara sertifika ve plaketleri takdim edildi.

Eser Bahar, Mehmet Kalkavan, Neziha Civelek, Kübra Dilara Uzun

39. dönem başlıyor

Açılışta yaptığı konuşmada Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı olarak 2 yıldır sürdürdükleri Temel Sigortacılık Eğitim Programı’na çok büyük önem verdiklerini kaydeden TSEV Müdürü Mehmet Kalkavan, “Pandemi nedeniyle 37. Dönem mezunlarımızın törenini gecikmeli olarak geçtiğimiz aylarda düzenlemiştik. Bu ay da 38. Dönem mezunlarımızın törenini düzenledik. Eğitmenlerimiz ve katılımcılarımızla birlikte yeni bir dönemi uğurluyoruz. Ekim ayında 39. Dönem başlıyor. Sektörden iyi bir talep alıyoruz. Umudumuz yeni mezunlarımızı her mezuniyet törenlerinde buluştuğumuz mekânda ağırlayarak, sektör yöneticilerinin ellerinden sertifikalarını vermek” dedi.

Programın Birincisi Allianz Türkiye çalışanı Eser Bahar olurken; Sağlık Branşı Birincisi Neziha Civelek programı İkinci; Nakliyat Branşı Birincisi Kübra Dilara Uzun ise Programı Üçüncü olarak tamamladı.

SİGORTA EKRANI’NDA:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER