“TSS, 2020’nin en ilgi gören ürünü olacak”

0
26
nippon seyahat sağlık

Tamamlayıcı sağlık sigortasının, poliçe sayısının sürekli arttığını belirten Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Tamamlayıcı sağlık sigortasının, 2020 yılı itibarıyla sektörün en ilgi gören ürünleri arasında yer alacağını düşünüyorum” dedi.

HAYATIMIZ SİGORTALI


Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü
Dr. E. Baturalp Pamukçu

Türk Nippon Sigorta, sağlık branşında hız kesmeden büyüyor. Hastalık ve sağlık branşının 2019 yılı Kasım ayı sonu verilerine göre sıralamada ilk 10 şirket içerisinde yer alan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, söz konusu branşın acenteler için de büyük önem taşıdığını vurguladı. Acentelerinin sağlık alanında büyümesi için her türlü desteği verdiklerini dile getiren Pamukçu, şunları söyledi: “Türk Nippon Sigorta olarak, acentelerimizin motivasyonunu yüksek tutmayı ve gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızda acentelerimizin portföy dengesini sağlamalarına destek olmayı hedefliyoruz. Sağlık branşında sunduğumuz ürünleri kampanyalarımızda da ön plana çıkartıyoruz. Ürünlerimiz hakkında acentelerimizi detaylı olarak bilgilendiriyor ve bu alanda daha donanımlı olmalarına destek oluyoruz.”

3 farklı ürün satıyor

Türk Nippon Sigorta olarak sağlık alanında 3 farklı ürün sunduklarını ifade eden Pamukçu, “Yabancı uyruklular için sunduğumuz ‘Sağlığım Sizde’, Medical Park işbirliğiyle geliştirdiğimiz tamamlayıcı sağlık sigortası ürünümüz ‘Sağlığınız Bizde’ ve standart tamamlayıcı sağlık sigortamız ‘’Türk Nippon Sigorta Standart TSS’’ ile piyasada yer alıyoruz” dedi.

Medical Park işbirliğiyle piyasaya sunulan tamamlayıcı sağlık sigortaları ‘Sağlığınız Bizde’ hakkında bilgi veren Pamukçu, “Bu ürünümüz, sektörde devrim niteliğinde bir ürün. 80 yaş dahil, SGK kaydı bulunan herkes için poliçe yapılabiliyor. SGK tarafından kapsam altına alınan ve SGK sağlık hizmetlerinden yararlanma hakkı olan herkes bu üründen yararlanabiliyor. Ayrıca, bu ürünümüzde sigortalının poliçe başlangıç tarihinden önce var olan şikayet ve hastalıklarıyla ilgili her türlü sağlık tedavi masrafları da kapsam dahilinde ödeniyor. Yatarak yapılan tedaviler, poliçe özel ve genel şartları çerçevesinde yüzde 100 ödeniyor. Ayakta yapılan tedavilerdeyse, yılda 8 adet doktor muayenesi ve buna bağlı diğer teminatlar poliçe tarafından karşılanıyor” diye konuştu.

Yeni aktivite alanı ‘TNS Play Zone’

Türk Nippon Sigorta, çalışanları için hazırladığı ‘TNS Play Zone’ aktivite alanının açılışını Aralık ayında gerçekleştirdi. Yeni aktivite alanı içerisinde, çalışanların güzel vakit geçirmeleri için kurgulanmış birçok oyun ve eğlence argümanları bulunuyor. Dart, masa tenisi ve daha birçok aktivitenin bir arada bulunduğu TNS Play Zone, çalışanlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Türk Nippon Sigorta ekibi yeni yılı karşılamak için 25 Aralık 2019 tarihinde bir araya geldi. Qubbe İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliğe Türk Nippon Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Shmuel Bassat, Genel Müdür Dr. Baturalp Pamukçu başta olmak üzere tüm yönetim kadrosu ve personel katıldı. Akşam yemeğiyle başlayan ve DJ eşliğindeki eğlenceyle gece geç saatlere kadar süren yılbaşı kutlamasında Türk Nippon Sigorta ekibi yılın yorgunluğunu atarak, 2020 yılına dinamik bir şekilde giriş yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz