30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Türkiye Sigorta’dan iyilik koşusu

Türkiye Sigorta, bu yıl sanal ve fiziki olarak gerçekleştirilen 43. İstanbul Maratonu ’nda çeşitli sivil toplum kuruluşları yararına koştu. Koşuya Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik genel müdürlük ve bölge müdürlükleri çalışanları katıldı.

Türkiye Sigorta, çeşitli sivil toplum kuruluşları yararına ‘Dünyanın kıtalararası koşulan tek maratonu’ olan 43. İstanbul Maratonu ’nun sanal maratonda 10 km, fiziki maratonda ise 15 km kategorilerine katıldı. Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik’in genel müdürlük ve bölge müdürlükleri dâhil 40 çalışanı, 30-31 Ekim tarihlerinde sanal maratonda bireysel olarak kendi illerinde farklı sivil toplum kuruluşları yararına koşarken fiziki koşuda ise 50 çalışan 7 Kasım’da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden başlayıp Yenikapı miting alanında sona eren parkurda iyilik için adım attı.

Genel müdürlük koşu takımında yer alan Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, “Adımızdan aldığımız güçle, tüm çalışmalarımızda ve attığımız her adımda 83 milyonun sorumluluğunu hissediyor, 83 milyon için çalışıyoruz. Bu değerli organizasyonda da Türkiye Sigorta Ailesi olarak gücümüzü iyilik için kullanmak, sivil toplum kuruluşlarına bağış yaparak destek olmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla koştuk. İnsan odaklı bir kurum olarak sosyal faydaya hizmet eden projelerde yer almaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER