30 Kasım 2021, Salı
spot_img

TÜSAF Başkanı Sigorta Ekranı’nda

Sigorta Ekranı yine çok konuşulacak bir yayına imza atacak. TÜSAF Genel Başkanı Murat Büyükçelebi, Sigorta Ekranı’nda önemli açıklamalar yapacak.

Sigorta sektörünün nabzını tutan ve yayınlarıyla gündem oluşturan Sigorta Ekranı yine çok konuşulacak bir yayına imza atacak. Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Genel Başkanı Murat Büyükçelebi, 14.00’te Sigorta Ekranı’nda önemli açıklamalar yapacak.

SigortaMedya’nın YouTube kanalı Sigorta Ekranı, Cumartesi-Pazar demeden yayınlarını tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başlayalı henüz 1 yıl dolmadan ‘sigorta sektörünün iletişim yüzü’ unvanını kazanan Sigorta Ekranı, yine çok konuşulacak bir yayına imza atacak. SigortaMedya Genel yayın Yönetmeni Can Kantar’ın sorularını yanıtlayacak olan TÜSAF Genel Başkanı Murat Büyükçelebi, Vodafone’un sigorta sektörüne girmesi, prodüktörlük sistemi ve haksız rekabet konusunda açıklama yapacak. Büyükçelebi ayrıca geçen hafta geniş bir katılımla gerçekleşen Dağıtım Kanalları Panelini de yorumlayacak.

Acenteleri yakından ilgilendiren konuların konuşulacağı program 14 Mart Pazar günü saat 14.00’te Sigorta Ekranı’nda… Kaçırmayın.

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER